Vzduchotechnická rekuperační jednotka DOSPEL Luna 200

Nový produkt

14 399,00 Kč s DPH

Více informací

Vzduchotechnická rekuperační jednotka DOSPEL luna 200

Vzduchová kapacita je 200m3/h a účinnost je až 95%.

POUŽITÍ

Bez ztrát energie lehce z domu odstraní znečištěný vzduch a nepříjemné pachy z kuchyně, koupelen a WC azajistí stálý přísun čistého filtrovaného vzduchu. Tím umožní Vám i Vaší rodině dýchat čerstvý venkovní vzduch při zachování optimální tepelné pohody v domě a minimálních provozních nákladech. Zajišťuje nepřetržité větrání i v době, kdy je dům zcela uzavřen (dovolená, rekreační zájezdy, apod.).

FUNKCE

Teplo obsažené v odsávaném vzduchu, je předáno v tepelném výměníku čerstvému vzduchu. Jednotka se používá jako součást větrání a klimatizování pro různé prostory. Jednotky mají nízkou hladinu hluku. Rekuperační jednotka je připravena pro připojení k 150 mm potrubí.

KONSTRUKCE

Kryt jednotky je vyroben z vysoce kvalitního polystyrenu v šedé barvě. Jednotka je vybavenabypassem. Bypass se ovládá pomocí páky, která je umístěna na plášti. Když je bypass otevřený, rekuperace tepla ve výměníku neprobíhá. Aby bylo možné bypass otevřít, musí se páka otočit o 90 proti směru hodinových ručiček. Bypass se používá pro chlazení místnosti pomocí chladného vzduchu.

OVLÁDÁNÍ

Součástí jednotky je dálkové ovládání pro snadnější a pohodlnější ovládání. Ovládáním lze zapnout/vypnout rekuperační jednotku a nastavit rychlost proudění vzduchu.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Akustický tlak (hlučnost)     44 dB/3m
Barva     Šedá
Certifikační značky     CE
Hmotnost     20 kg
Kmitočet     50/60 Hz
Maximální teplota     60 °C
Napětí     220/240 V
Otáčky     2400 ot/min
Proud     1,8 A
Průměr     150 mm (vzduchovod)
Průtok vzduchu     200 m³/h
Rozměry     Viz. obrázek
Tepelná pojistka     Ano
Verze     Horizontální
Výkon     120 W