Centrální vysavač PROFI 40.1.MF + sada ON/OFF

Nový produkt

Centrální vysavač PROFI 40.1.MF + sada ON/OFF

Více informací

17 999,00 Kč s DPH

Parametry

SeriaPROFI
Model:40.1.MF
Soft Start:ano
Napětí (V)230
Příkon (Wat)1650
Sací podtlak (mmH2O):4000
Vzduchový výkon (lit/s):68
Vnější chlazení:ano
Velikost kanystru (lit):20
Hlučnost (dB)62
Motor:BY-PASS firmy AMETEK
Záruka (let):5
Elektrické připojení (V / Hz):230 V / 50 Hz
Šířka (mm) (W)):280
Výška (mm) (H):1060
Hloubka (mm) (D):300
Váha (kg)12

Více informací

 

Popis centrálního vysavače PROFI 40.1 MF

Tento nejvýkonnější model je určený pro domácnosti s maximálním rozvodem potrubí do 60 m. Optimální počet zásuvek pro tento model je do 12 ks, tak že je většinou vhodný i pro větší rodinné domy.

Centrální vysavač je vybavený nejmodernějším motorem BY-PASS firmy AMETEK, který má nezávislé chlazení a toto zaručuje neomezenou životnost vysavače v podmínkách běžné domácnosti. Vysavač je navíc vybyvený systémemsoft-start - pomalého spuštění , pro zdokonalenou a delší životnost motoru.

Filtrační systém MF je nejdokonalejším systémem filtrace s oklepem. Filtr automaticky vyčistí filtrační vaky i v průběhu vysávání. Na centrální jednotce je taky umístěna pracovní zásuvka vysavače, která Vám poslouží pro připojení vysávací hadice v místě umístění, tj. např. garáži atp.

Hlavní výhody vysavací jednotky PROFI 40.1 MF

Největší výhodou centrálního vysávaní je umístění pracovní jednotky v technické místnosti a docílení tak prakticky bezhlučného provozu v obytné části domu. Další bezspornou výhodou je, že při samotném vysávaní nedochází k víření prachu, jelikož nasatý vzduch je veden do centrální jednotky a dále je vyveden mimo budovu. Proto je centrální vysavač velmi vhodný zvlášť pro domácnosti kde bydlí osoby trpící alergiemi. Vysavač Vás zbaví prachu, roztočů, jejích výkalů, pylů, výtrusů, plísní a bakterií.

Montáž vysavače je velmi jednoduchá a  šikovný kutil ji zvládne určitě i sám. Odborně by měla být instalována samostatná elektrická zásuvka pro připojení vysavače. Obdobně i instalace potrubního systému z PVC není zvlášť technicky náročná a příslušné komponenty jsou dostupné.

Sací výkon jednotky je 680 Airwattů, což zaručuje perfektní výsledek vysávaní.


Záruka na vysavači je pět let.

Dobírka Česká pošta - 0